ul. Zbiorcza 1b lok.6 92-328 Łódź

JESTEŚMY DLA WAS W SZKOLE

Nadal jesteśmy dla Was dostępni online. Ta opcja zostanie z nami już raczej na zawsze, zaprzyjaźniamy się z lekcjami przez ekrany. Jeśli Wam jest z taką formą zajęć bardziej po drodze, jesteśmy dla Was i w takiej formie.
Wracamy jednak również do zajęć stacjonarnych !  Nie mogliśmy się już tego doczekać!
Chcemy zapewnić bezpieczną przestrzeń Wam i naszym Nauczycielom, dlatego poniżej kilka ważnych informacji na temat tego, co się zmieniło i jak teraz funkcjonujemy 
🔹 Przy wejściu czeka na Was dozownik z płynem odkażającym do dłoni. W łazience antybakteryjne mydło. Częstujcie się nim śmiało i obficie! Ono jest tam dla Was, dla Nas, dla wszystkich, którzy przekraczają próg Fermentu.
🔹 Każda sala wyposażona jest w ściankę z pleksi, która oddziela Was od nauczyciela. Nie musicie mieć na twarzach maseczek w sali. Stoliki i pulpity, na których kładziecie swoje osobiste rzeczy (telefon, torbę, teksty) dezynfekujemy po każdej lekcji.
🔹 Prosimy, abyście nie przychodzili na lekcje z dużym wyprzedzeniem. Chcielibyśmy abyście jak najmniej czasu musieli spędzić na szkolnym korytarzu.
🔹 Klawiaturę pianina dezynfekujemy przed każdą lekcją. Natomiast jeśli przychodzicie do nas na lekcje gry na basie, gitarze, saksofonie musicie mieć bezwzględnie własny instrument. I własny mikrofon, jeśli zależy Wam na korzystaniu z niego podczas lekcji. Perkusiści niezmiennie przynoszą własne pałki.
I na koniec, dla tych co wytrwali!
Wiecie, że jesteśmy też na instagramie? https://www.instagram.com/fermentszkola

 

a tam w IGTV czeka na Was kilka słów od Alicji 

Zdrówka i do zobaczyska!

Leave a reply