ul. Gdańska 152 lok.1 Łódź

Nauka gry na gitarze basowej

nauka gry na gitarze basowej - prywatna szkoła muzyczna w Łodzi

INDYWIDUALNE LEKCJE GRY NA GITARZE BASOWEJ

Czy wiedziałeś, że:

  • Podstawy gry na basie są stosunkowo łatwe do opanowania, co pozwala szybko zacząć grać w zespole.
  • Nie musisz znać nut, aby dobrze grać na gitarze basowej.
  • W pracy wykorzystamy utwory Twoich ulubionych wykonawców.

Z nami nie tylko opanujesz sztukę gry na instrumencie, ale też wspaniale spędzisz czas i odkryjesz swój twórczy potencjał.

NAUKA GRY NA BASIE ZE SZKOŁĄ FERMENT

Pracujemy z uczniami w wieku od 6 do 70 lat i na bardzo różnym poziomie zaawansowania. Specjalizujemy się w muzyce rozrywkowej, stawiamy na umiejętności praktyczne. Nie mamy sztywnego programu – jeśli grasz od dawna, znajdziemy wspólnie obszary, które warto rozwinąć. Jeśli dopiero zaczynasz, nauczymy Cię nie tylko jak grać, ale zapoznamy Cię również z zasadami muzyki, damy solidne podstawy techniczne, nauczymy improwizować i konstruować akompaniament. Wszystko to w samym centrum Łodzi – przy ul. Gdańskie 152 lok. 1 (okolice trasy WZ).

JAK UCZYMY?

Prowadzimy przede wszystkim zajęcia indywidualne z doświadczonymi i wykwalifikowanymi nauczycielami. Jest to metoda znacznie efektywniejsza i przyjemniejsza niż zajęcia grupowe spotykane w niektórych placówkach. Lekcje basu odbywają się we wtorki. Pracujemy zwykle w godzinach popołudniowych, aby móc jak najlepiej dostosować się do potrzeb naszych klientów.

Zobacz, co o Fermencie mówią nasi uczniowie.

DARMOWA LEKCJA PRÓBNA, PROMOCJE, RABATY

Koszt pojedynczych zajęć indywidualnych trwających 55 minut to 90 zł. Wszystkie materiały dostaniesz od nas gratis. Nie musisz przywozić ze sobą basu – możesz na lekcji korzystać ze szkolnej gitary. Chętnie doradzimy też przy wyborze sprzętu.

Projektujemy również zajęcia dla najmłodszych (krótszy czas trwania) lub w 2-, 3-osobowej grupie (rodzeństwo, przyjaciele). Warunki uzgadniamy indywidualnie. Skontaktuj się z nami i umów na pierwszą darmową lekcję (do 30 minut), aby móc poznać nauczycieli, przedstawić swoje oczekiwania i bez zobowiązań finansowych zobaczyć jak pracujemy!

Spraw komuś bliskiemu wyjątkowy prezent – karnet upominkowy na indywidualne lekcje śpiewu lub gry na gitarze. Pomóż rozwijać pasje i odkrywać talenty bliskiej Ci osoby.