ul. Gdańska 152 lok.1 Łódź

Nauka gry saksofonie / klarnecie

saksofon i klarnet w Ferment

INDYWIDUALNE LEKCJE GRY NA SAKSOFONIE / KLARNECIE

  • Nigdy nie jest za późno, żeby rozpocząć naukę gry na klarnecie lub saksofonie.
  • Saksofon jest wspaniałym instrumentem melodycznym, niezastąpionym w wielu gatunkach muzyki.
  • Nasze lekcje to doskonała oferta zarówno dla osób początkujących, jak i tych, które po latach nauki chciałyby rozwinąć się np. w zakresie gry jazzowej.Zajęcia z gry na saksofonie i klarnecie odbywają się  przy ul. Wólczańskiej 55/59

Brzmi zachęcająco? Dobrze trafiłeś! Z nami nie tylko opanujesz sztukę gry na instrumencie, ale też wspaniale spędzisz czas i odkryjesz swój twórczy potencjał.

NAUKA GRY NA SAKSOFONIE / KLARNECIE ZE SZKOŁĄ FERMENT

Pracowaliśmy z uczniami w zróżnicowanym wieku i na bardzo różnym poziomie zaawansowania. Specjalizujemy się w muzyce rozrywkowej, jednak jeśli wyrazisz takie życzenie, będziemy pracować na repertuarze klasycznym. Stawiamy na umiejętności praktyczne. W oparciu o utwory Twoich ulubionych wykonawców i kompozytorów nauczymy Cię nie tylko jak grać, ale zapoznamy Cię również z zasadami muzyki, damy solidne podstawy techniczne i pomożemy wybrać instrument. Lekcje odbywają się przy ul. Wólczańskiej 55/59 w Łodzi

JAK UCZYMY?

Prowadzimy przede wszystkim zajęcia indywidualne z doświadczonymi i wykwalifikowanymi nauczycielami. Jest to metoda znacznie efektywniejsza i przyjemniejsza niż zajęcia grupowe spotykane w niektórych placówkach. Pracujemy zwykle w godzinach popołudniowych, aby móc jak najlepiej dostosować się do potrzeb naszych klientów.

Zobacz, co o Fermencie mówią nasi uczniowie.

DARMOWA LEKCJA PRÓBNA, PROMOCJE, RABATY

Koszt pojedynczych zajęć indywidualnych trwających 60 minut to 100 zł. W przypadku lekcji gry na saksofonie i klarnecie nie ma możliwości odbycia próbnej, darmowej lekcji. Wszystkie materiały dostaniesz od nas gratis.

Lekcje gry na saksofonie i klarnecie odbywają się przy ul. Wólczańskiej 55/59 w Łodzi.

Projektujemy również zajęcia dla najmłodszych (krótszy czas trwania) lub w 2-, 3-osobowej grupie (rodzeństwo, przyjaciele). Warunki uzgadniamy indywidualnie.

Spraw komuś bliskiemu wyjątkowy prezent – karnet upominkowy na indywidualne lekcje śpiewu lub gry na gitarze. Pomóż rozwijać pasje i odkrywać talenty bliskiej Ci osoby.