ul. Gdańska 152 lok.1 Łódź

Nauka gry na gitarze

nauka gry na gitarze - prywatna szkoła muzyczna w Łodzi

INDYWIDUALNE LEKCJE GRY NA GITARZE

Czy wiedziałeś, że:

  • Nie musisz znać nut, aby dobrze grać na gitarze.
  • Gitara klasyczna, akustyczna i elektryczna wykorzystują różne techniki, nauczymy Cię grać tak, jak tego potrzebujesz.
  • W pracy wykorzystamy utwory Twoich ulubionych wykonawców.

Z nami nie tylko opanujesz sztukę gry na instrumencie, ale też wspaniale spędzisz czas i odkryjesz swój twórczy potencjał.

NAUKA GRY NA GITARZE ZE SZKOŁĄ FERMENT

Pracujemy z uczniami w wieku od 6 do 70 lat i na bardzo różnym poziomie zaawansowania. Specjalizujemy się w muzyce rozrywkowej, stawiamy na umiejętności praktyczne. Niezależnie, czy jesteś posiadaczem klasycznej Admiry, jazzowego Epiphone’a czy fenderowskiego Strata, nauczymy Cię nie tylko jak grać, ale zapoznamy Cię również z zasadami muzyki, damy solidne podstawy techniczne, nauczymy improwizować i konstruować akompaniament. Wszystko to w samym centrum Łodzi – przy ul. Gdańskie 152 lok. 1 (okolice trasy WZ).

JAK UCZYMY?

Prowadzimy zajęcia indywidualne z doświadczonymi i wykwalifikowanymi nauczycielami. Jest to metoda znacznie efektywniejsza i przyjemniejsza niż zajęcia grupowe spotykane w niektórych placówkach. Pracujemy zwykle w godzinach popołudniowych, aby móc jak najlepiej dostosować się do potrzeb naszych klientów.

Zobacz, co o Fermencie mówią nasi uczniowie.

DARMOWA LEKCJA PRÓBNA, PROMOCJE, RABATY

Koszt pojedynczych zajęć indywidualnych trwających 55 minut to 85 zł z Piotrem Szeligowskim lub 100zł z Damianem Hyrą. Wszystkie materiały dostaniesz od nas gratis. Chętnie doradzimy Ci przy wyborze sprzętu.

Projektujemy również zajęcia dla najmłodszych (krótszy czas trwania) lub w 2-, 3-osobowej grupie (rodzeństwo, przyjaciele). Warunki uzgadniamy indywidualnie. Skontaktuj się z nami i umów na pierwszą darmową lekcję (do 30 minut), aby móc poznać nauczycieli, przedstawić swoje oczekiwania i bez zobowiązań finansowych zobaczyć jak pracujemy!

Spraw komuś bliskiemu wyjątkowy prezent – karnet upominkowy na indywidualne lekcje śpiewu lub gry na gitarze. Pomóż rozwijać pasje i odkrywać talenty bliskiej Ci osoby.