ul. Gdańska 152 lok.1 Łódź

Nauka gry na pianinie

nauka gry na pianinie - prywatna szkoła muzyczna w Łodzi

INDYWIDUALNE LEKCJE GRY NA PIANINIE

  • Masz w domu pianino, ale boisz się, że aby grać, musisz najpierw nauczyć się czytać nuty?
  • Twoje dziecko marzy o lekcjach gry na fortepianie, ale nie chcesz zmuszać go do wyczerpującej nauki w szkole muzycznej?
  • Chciałbyś komponować własne piosenki, ale nie wiesz, jak zacząć?

Dobrze trafiłeś! Z nami nie tylko opanujesz sztukę gry na instrumencie, ale też wspaniale spędzisz czas i odkryjesz swój twórczy potencjał.

NAUKA GRY NA PIANINIE ZE SZKOŁĄ FERMENT

Niezależnie od tego, czy interesuje cię rock, funk, blues, metal, jazz, czy poezja śpiewana – zgłoś się do nas. Specjalizujemy się w muzyce rozrywkowej, jednak jeśli wyrazisz takie życzenie, będziemy pracować na repertuarze klasycznym. W oparciu o utwory Twoich ulubionych wykonawców i kompozytorów nauczymy Cię nie tylko jak grać, ale zapoznamy Cię również z zasadami muzyki, damy solidne podstawy techniczne i nauczymy konstruować akompaniament. Wszystko to w samym centrum Łodzi – przy ul. Gdańskie 152 lok. 1 (okolice trasy WZ).

JAK UCZYMY?

Prowadzimy przede wszystkim zajęcia indywidualne z doświadczonymi i wykwalifikowanymi nauczycielami. Jest to metoda znacznie efektywniejsza i przyjemniejsza niż zajęcia grupowe spotykane w niektórych placówkach. Pracujemy zwykle w godzinach popołudniowych, aby móc jak najlepiej dostosować się do potrzeb naszych klientów.

Zobacz, co o Fermencie mówią nasi uczniowie.

DARMOWA LEKCJA PRÓBNA, PROMOCJE, RABATY

Koszt pojedynczych zajęć indywidualnych to:

80 zł / 50 min z Maćkiem Milczarkiem

75 zł / 45 min z Martyną Susek.

Wszystkie materiały dostaniesz od nas gratis.

Projektujemy również zajęcia dla najmłodszych (krótszy czas trwania) lub w 2-, 3-osobowej grupie (rodzeństwo, przyjaciele). Warunki uzgadniamy indywidualnie. Skontaktuj się z nami i umów na pierwszą darmową lekcję (do 30 minut), aby móc poznać nauczycieli, przedstawić swoje oczekiwania i bez zobowiązań finansowych zobaczyć, jak pracujemy!

Spraw komuś bliskiemu wyjątkowy prezent – karnet upominkowy na indywidualne lekcje śpiewu, gry na pianinie, gitarze, perkusji czy saksofonie. Pomóż rozwijać pasje i odkrywać talenty bliskiej Ci osoby.