ul. Gdańska 152 lok.1 Łódź

Nauka śpiewu

indywidualne lekcje spiewu - prywatna szkoła muzyczna w Łodzi

INDYWIDUALNE LEKCJE ŚPIEWU

  • Masz problem z wysokimi dźwiękami i zaśpiewaniem dłuższej frazy?
  • Czujesz ścisk w gardle, a Twój głos nieoczekiwanie się łamie?
  • Chciałbyś mieć większą kontrolę nad swoim śpiewem, ale zwyczajnie nie wiesz, jak ją uzyskać?

Wszyscy borykamy się z podobnymi problemami, których źródło leży w niedoskonałej technice wokalnej. Z nami nie tylko dowiesz się, co robić, aby śpiewać lepiej, ale też wspaniale spędzisz czas i odkryjesz swój twórczy potencjał.

NAUKA ŚPIEWU ZE SZKOŁĄ FERMENT

Niezależnie od tego, co lubisz śpiewać i jakie masz doświadczenie – zgłoś się do nas. Dobierzemy ćwiczenia indywidualnie, skupiając się na rozwiązaniu problemów, które dotykają właśnie Ciebie. Każdy może śpiewać lepiej, a wiedza o tym, jak to robić i systematyczna praca pomagają poradzić sobie z dotykającą nas wszystkich tremą. Specjalizujemy się w muzyce rozrywkowej i chętnie skorzystamy z repertuaru, w którym czujesz się najlepiej. Wszystko to w samym centrum Łodzi – przy ul. Gdańskie 152 lok. 1 (okolice trasy WZ).

JAK UCZYMY?

Prowadzimy przede wszystkim zajęcia indywidualne z doświadczonymi i wykwalifikowanymi nauczycielami. Jest to metoda znacznie efektywniejsza i przyjemniejsza niż zajęcia grupowe, spotykane w niektórych placówkach. Korzystamy ze scenicznego sprzętu nagłośnieniowego. Pracujemy zwykle w godzinach popołudniowych, aby móc jak najlepiej dostosować się do potrzeb naszych klientów.

Zobacz, co o Fermencie mówią nasi uczniowie.

DARMOWA LEKCJA PRÓBNA, PROMOCJE, RABATY

Koszt pojedynczych zajęć indywidualnych z Alicją to 120 zł / 60 minut  lub 60zł / 30min. Z Justyną 90zł / 60min. Z Klaudią 80zł/50min.

Projektujemy zajęcia dla najmłodszych (krótszy czas trwania) lub w 2-, 3-osobowej grupie (rodzeństwo, przyjaciele). Warunki uzgadniamy indywidualnie. Skontaktuj się z nami i umów na pierwszą darmową lekcję (do 30 minut), aby móc poznać nauczycieli, przedstawić swoje oczekiwania i, bez zobowiązań finansowych, zobaczyć jak pracujemy!

Spraw komuś bliskiemu wyjątkowy prezent – karnet upominkowy na indywidualne lekcje śpiewu lub gry na gitarze. Pomóż rozwijać pasje i odkrywać talenty bliskiej Ci osoby.