ul. Gdańska 152 lok.1 Łódź

Nowi nauczyciele w Fermencie

Z radością spieszymy poinformować (przede wszystkim tych, który nie mogli ostatnio znaleźć dla siebie adekwatnych godzin na lekcje), że mamy na pokładzie dwóch nowych nauczycieli.

Damian Hyra to nie tylko świetny gitarzysta jazzowy, ale też lider zespołu, kompozytor, wokalista i autor tekstów, ukończył gitarę jazzową na Akademii Muzycznej we Wrocławiu w klasie dr Artura Lesickiego. Koniecznie sprawdźcie jest płytę „Z Oddali” wydaną pod szyldem Damian Hyra Quartet, którą do niedawna promował na najważniejszych jazzowych festiwalach w kraju.

Michał Stuchły pomoże Wam rozwinąć się wokalnie, lub zdobyć podstawy gry na pianinie. Pomimo młodego wieku miał już przyjemność koncertować w wielu prestiżowych miejscach, m.in. w Sali Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach czy w Europarlamencie w Strasburgu. Od lat związany jest z raciborskim Zespołem Wokalnym Miraż.

Tradycyjnie pierwsze krótkie próbne lekcje z Damianem i Michałem są darmowe. Więcej informacji o naszej kadrze można znaleźć w dziale NAUCZYCIELE.