ul. Zbiorcza 1b lok.6 92-328 Łódź

SAKSOFON I KLARNET W FERMENCIE

Z radością informujemy, że nareszcie w naszej szkole można nauczyć gry na saksofonie oraz klarnecie. Uruchomienie lekcji instrumentów dętych było naszym marzeniem od dawna...

Z radością informujemy, że nareszcie w naszej szkole można nauczyć gry na saksofonie oraz klarnecie. Uruchomienie lekcji instrumentów dętych było naszym marzeniem od dawna, możliwość ta pojawiła się wraz z nowym nauczycielem pianina – Krzysztofem Śliwińskim. Ten wszechstronny muzyk i pedagog jest zarówno świetnym rozrywkowym i jazzowym klawiszowcem, jak i doświadczonym saksofonistą, a klarnet był jego wiodącym instrumentem, w czasie studiów na łódzkiej Akademii Muzycznej. Więcej dowiecie się o nim w dziale nauczyciele, a o samych lekcjach – tutaj.

saksofon i klarnet w Ferment