ul. Gdańska 152 lok.1 Łódź

WARSZTAT SONGWRITERSKI Z JULITĄ ZIELIŃSKĄ

Masz dosyć grania/śpiewania coverów?
Chcesz napisać coś swojego, ale nie wiesz od czego zacząć?
Komponujesz swoje kawałki, ale praca ze słowem to dla Ciebie czarna magia?

Warsztat songwriterski z Julitą Zielińską bazuje na zapoznaniu się z tajnikami tworzenia. Pisanie tekstów, komponowanie, aranżacja – wszystkie te elementy niezbędne do powstania autorskiej muzyki zostaną przedstawione od strony teoretycznej i praktycznej. Skupimy się na poznawaniu, ale też przełamywaniu schematów. Pobudzimy kreatywność i nauczymy się werbalizować uczucia, wrażliwość, emocje w sposób nieco bardziej eksperymentalny niż zazwyczaj.

Julita Zielińska – wokalistka, instrumentalistka, kompozytorka, pedagog. Od sześciu lat wykładowca w Akademii Muzyki Rozrywkowej, od czterech lat trener warsztatów Just Cover It w Warszawie. Wykładowca na corocznych Kreatywnych warsztatach Wojtka Pilichowskiego i warsztatach Muzycznej Owczarni w Jaworkach. Współpracowała między innymi z Grażyną Łobaszewską, Dick4dick, Sotei, Wojtkiem Pilichowskim, Johnem Mitko, Krzysztofem Ścierańskim. Uczyła się u Pauliny Przybysz, Grażyny Łobaszewskiej, Natalii Niemen, Wojtka Pilichowskiego, Mietka Szcześniaka. Zorganizowała wiele koncertów. Związana z wytwórnią Jazzboy, w kwietniu wydała swoją debiutancką Epkę EP1. Występowała na scenach takich jak Opener, Męskie Granie, Off Festival, Soundrive.

Kiedy?
Warsztat obejmuje dwa sześciogodzinne spotkania
15.03 oraz 19.04

Cena:
380zł za obydwa dni (nie ma możliwości wykupienia tylko jednego dnia warsztatu)

Rezerwacja miejsca następuje po wpłacie bezzwrotnego zadatku w wysokości 200zł.
I rata płatna w terminie 3 dni roboczych od daty rezerwacji przelewem na konto, II rata płatna do 28.02.2020 na konto lub gotówką w Szkole Muzyki Rozrywkowej Ferment w ustalonych wcześniej godzinach.
Po ww. terminie nieopłacone rezerwacje zostaną anulowane.

Organizator/info:
Szkoła Muzyki Rozrywkowej FERMENT
606 220 823 (gdybyśmy nie odbierali prosimy o sms, oddzwonimy)
info@fermentart.pl

Leave a reply